Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Mieliczki - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

83 000 zł1 000 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż jedną z pięciu atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Mieliczki, niedaleko Skórcza. Działki te są idealne pod budowę domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Kociewska

Korytyba,Starogard Gdański(Mieliczki + 22 km)

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane przy ul. Kociewskiej - spokojna okolica, pełne możliwości zabudowy Działki budowlane przy ul. Kociewskiej, położone w cichej i rozwijającej się części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Wycinki

Wycinki(Mieliczki + 8 km)

135 405 zł1 003 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka, blisko jeziora kałębie pod zabudowe letniskową cena: 135 405 zł powierzchnia: 1003 m2 Przedstawiamy Państwu ofertę działki położonej w Borach Tucholskich.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Wycinki

Wycinki(Mieliczki + 8 km)

133 245 zł987 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka, blisko jeziora kałębie pod zabudowe letniskową cena: 133 245 zł powierzchnia: 3987 m2 Przedstawiamy Państwu ofertę działki położonej w Borach Tucholskich.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Zblewska

Korytyba,Starogard Gdański(Mieliczki + 22 km)

1 050 000 zł940 m² 1 117,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 940 m2. Nieruchomości Apartament przedstawiają ofertę działki usługowej zlokalizowanej na ulicy Zblewskiej w Starogardzie Gdańskim. Powierzchnia to 940 m2. Działka przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Osiek

Osiek(Mieliczki + 7 km)

140 000 zł500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o kształcie prostokąta, umiejscowiona wśród pól i lasów. Powierzchnia: 500 m2. W okolicy znajduje się kilka dużych jezior, do najbliższego z nich można.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kolincz

Kolincz(Mieliczki + 22 km)

289 000 zł3 000 m² 96,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: cicha i spokojna okolica lokalizacja wśród lasu i pól, jednocześnie blisko Starogardu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Krótka

Bytonia(Mieliczki + 24 km)

119 000 zł1 026 m² 115,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 026 m , położona w spokojnej, kameralnej części Bytoni bezpośrednio przy ul. Krótkiej. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 769 m² 537,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: starogard Gdański. Nowe, młode osiedle powstało w ciągu ostatnich 2 lat. W sąsiedztwie znajdują się świeżo odebrane bloki a także Stokrotka, kościół i szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Gdańska

Bobowo(Mieliczki + 13 km)

249 000 zł1 632 m² 152,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka o powierzchni 1632 m2 z rozpoczętą budową na etapie wykonanych fundamentów. Nieruchomość położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, Osiedle Letniki

Osowo Leśne(Mieliczki + 18 km)

279 000 zł3 900 m² 71,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o przestrzeni, spokoju i otoczeniu natury? Ta.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij